View:
Typ nemovitosti: Pozemky Smazat
Prodej pozemku, Suchdol nad Lužnicí, 20.612m2
3 091 800 Kč /150,-Kč/1m2 + provize RK 3%

View details Plocha - - Plocha pozemku - -

Nabízíme k prodeji ve výhradním zastoupení pozemek v CHKO Třeboňsko v Suchdole nad Lužnicí. Pozemek se nachází pouhých 50m od pískovny Cep I. Jedná se o atraktivní investicí pro ty, kteří hledají možnosti dlouhodobého zhodnocení svých finančních prostředků. Vzhledem k jeho charakteristikám a poloze- okolní krajina je vyhledávaným rájem pro cykloturistiku a koupání. Předmět prodeje má potenciál pro budoucí využití k vybudování rekreační, technické nebo jiné infrastruktury. Více informací na uvedeném kontaktu RK, doporučujeme.

View details
Prodej zahrady Kájov u Č. Krumlova
560 000 Kč /včetně provize RK

View details Plocha - - Plocha pozemku - -

Nabízíme na prodej zahradu v Kájově v části Staré Dobrkovice. Pozemek se nachází v zahrádkářské osadě a příjezd autem je po místní obecní komunikaci. Celková výměra zahrady 483m2, výhodou je rovinatý terén. Zahrada je vhodná k relaxaci, pěstitelským účelům, jako stanoviště karavanu, obytného vozu nebo maringotky k sezónní rekreaci. Možnost připojení elektřiny cca 150m a napojení na místní vodovod cca 10m od hranice pozemku. Velmi dobrá investiční příležitost- vzdálenost do historického centra Českého Krumlova 2,5km. Tuto nemovitost nabízíme ve výhradním zastoupení vlastníka, více informací u kontaktu na makléře. Doporučuji osobní prohlídku.

View details
Prodej stavebního pozemku 1676m2, Třeboň
4 770 000 Kč /včetně provize RK

View details Plocha - - Plocha pozemku - -

Ve výhradním zastoupení vlastníka nabízíme k prodeji stavební pozemek v Břilicích u Třeboně. Celková výměra je 1676m2. Parcela má rovinatý terén a je částečně oplocena. Nachází se dle územní plánu v obytné zástavbě. Na hranici pozemku je přípojka vodovodu, kanalizace, elektřiny a plynu. Součástí prodeje bude další možnost připojení na nově zřízené přípojky elektřiny, kanalizace a vodovodu včetně revizní šachty umístěné v prostřední části pozemku. Toto umožní budoucímu investorovi stavby významnou úsporu nákladů a popř. i možnost realizace dvojdomu vzhledem k tvaru a velikosti parcely. K předmětu prodeje se váže právo užívání studny, která je umístěna na vedlejším pozemku. Cena…

View details
Prodej pozemku, Zlatá Koruna Rájov
1 002 700 Kč /60,-Kč/m2, + 60.000,-Kč provize RK

View details Plocha - 16713 m2 Plocha pozemku - 16713 m2

Nabízíme vlastníkovi ve výhradním zastoupení k prodeji pozemek v obci Rájov. Jedná se o velmi zajímavou lokalitu 5km od Českého Krumlova a 500m od turisticky vyhledávané obce Zlatá Koruna. Pozemek o výměře 16.713m2 má v současné době status orné půdy. Jedná se o velmi zajímavou investici, lze tedy předpokládat možnost budoucí výstavby a výrazné zhodnocení pozemku. Přístup na pozemek je po obecní cestě. Cena 60,-Kč/1m2. Na nemovitosti nevázne žádné věcné břemeno nebo omezení vlastnického práva, více informací v RK, doporučujeme.

View details
Prodej pozemku Zlatá koruna- Rájov
883 000 Kč /60,-Kč/m2, + 60.000,-Kč provize RK

View details Plocha - 14717 m2 Plocha pozemku - 14717 m2

Nabízíme vlastníkovi ve výhradním zastoupení k prodeji pozemek v obci Rájov. Jedná se o velmi zajímavou lokalitu 4km od Českého Krumlova a 1km od turisticky vyhledávané obce Zlatá Koruna. Pozemek o výměře 14.717m2 má v současné době status louky a pastviny. Jedná se o velmi zajímavou investici- okraj hranice současné zástavby k bydlení dle aktuálního územního plánu je pouze 50m od pozemku. Lze tedy předpokládat možnost budoucí výstavby a výrazné zhodnocení pozemku. Přístup na pozemek je po obecní cestě. Cena 60,-Kč/1m2. Na nemovitosti nevázne žádné věcné břemeno nebo omezení vlastnického práva, více informací v RK, doporučujeme.

View details
Prodej stavebního pozemku 1327m2, Český Krumlov
3 000 000 Kč /+ 4% provize RK

View details Plocha - - Plocha pozemku - -

Nabízíme k prodeji stavební pozemek v Českém Krumlově v městské části Domoradice. Jedná se o krajní pozemek v rekreační a obytné zástavbě. Součástí pozemku je chata s přívodem elektřiny. Na pozemku se nachází studna, pozemek je kompletně oplocený a obklopený zelení, což zaručuje naprosté soukromí. Možnost výstavby rodinného domu, rekreačního nebo komerčního objektu. Předmětný pozemek má podle územního plánu funkční využití jako plocha k výstavbě smíšeného městského typu SM. Zájemci předložíme při prohlídce aktuální Územně plánovací informaci vydanou na základě žádosti k posouzení účelu a určení podmínek technického provedení stavby. Na pozemku je zavedena elektřina, zdroj vody z vlastní studně…

View details